Podporiť naše aktivity finančným darom môžete niekoľkými spôsobmi:

  • Jednorázovým alebo pravidelným darom cez naše darovacie tlačítko  na stránke Detského fondu Slovenskej republiky, kde sa môžete rozhodnúť pre spôsob platby i jeho výšku. Do poznámky, prosím, uveďte, že dar je určený pre projekty Mixklub a Mixáčik.
  • Jednorázovým prevodom alebo vkladom na účet Detského fondu Slovenskej republiky v ČSOB. Číslo účtu je 4008297812/7500 a pri poukázaní finančných prostriedkov uveďte variabilný symbol 82107. Prosíme vás, informujte nás prostredníctvom našich kontaktov o vašom dare, aby sme Vám ho vedeli potvrdiť a informovať Vás o jeho využití. Možné je darovať pravidelne aj malé čiastky trvalým platobným príkazom.
  • Jednorázovým alebo pravidelným darom cez portál ĽudiaĽudom.sk, kde sa môžete rozhodnúť pre spôsob platby i jeho výšku. Do poznámky, prosím, uveďte, že dar je určený pre projekty Mixklub a Mixáčik.
  • Mixklub a Mixáčik môžete podporiť aj tak, že Detský fond Slovenskej republiky uvediete ako prijímateľa renty z doplnkového dôchodkového poistenia alebo poistnej sumy zo životného poistenia, prípadne nám odkážete časť majetku v poslednej vôli.